Raspored treninga

PonedeljakUtorakSredaČetvrtakPetakSubota
Školica "Banović Strahinja"20:00h
-
21:00h
20:00h
-
21:00h
Školica "Miroslav Antić"20:00h
-
21:00h
20:00h
-
21:00h
12:00h
-
13:00h
Školica "Ujedinjene nacije"20:00h
-
21:00h
20:00h
-
21:00h
20:00h
-
21:00h
Školica "Ljuba Nenadović"19:30h
-
20:30h
20:00h
-
21:00h
20:00h
-
21:00h
Školica "Josif Pančić"20:00h
-
21:00h
20:00h
-
21:00h
20:00h
-
21:00h
Predtakmičari20:30h
-
21:30h
Ljuba Nenadović
21:00h
-
22:00h
Josif Pančić
21:00h
-
22:00h
Josif Pančić
21:00h
-
22:00h
Ljuba Nenadović i Josif Pančić
Muška grupa20:15h
-
21:45h
SC Košutnjak
20:15h
-
21:45h
SC Košutnjak
20:00h
-
21:00h
SC Košutnjak
Pionirke20:15h
-
21:45h
SC Košutnjak
20:15h
-
21:45h
SC Košutnjak
20:00h
-
21:00h
SC Košutnjak
Kadetkinje20:15h
-
21:45h
SC Košutnjak
20:15h
-
21:45h
SC Košutnjak
20:00h
-
21:00h
SC Košutnjak
Seniorke20:15h
-
21:45h
SC Košutnjak
20:15h
-
21:45h
SC Košutnjak
20:00h
-
21:00h
SC Košutnjak

 

STRUČNI KADAR ORK „FENIKS ČUKARIČKI“

 

           

  1. dr Predrag Nemec
  • Osnivač i predsednik kluba
  • Redovni profesor odbojke i dekan Fakulteta za fizičku kulturu i menadžment u sportu, Univerzitet Singidunum

 

           

  1. dr Vesna Nemec
  • Generalni direktor kluba i prvi trener u školi odbojke i predtakmičarkoj selekciji
  • Doktor nauka iz Odbojke i profesor na Fakultetu za fizičku kulturu i menadžment u sportu, Univerzitet Singidunum

           

  1. dr Goran Brezić
  • Direktor takmičarskih selekcija, trener seniorske selekcije i prvi trener u školi odbojke
  • Doktor nauka iz Odbojke i profesor fizičkog vaspitanja u Trećoj beogradskoj gimnaziji

 

           

  1. msc Marija Nemec
  • Zamenik direktora i trener takmičarskih selekcija
  • Doktorant na Nacionalnom i Kapodistrijasovom Univerzitetu u Atini, licencirani trener.

 

           

  1. msc Milena Dimitrijević
  • Sekretar kluba, trener škole odbojke i pomoćni trener predtakmičarske selekcije
  • Doktorant na Fakultetu za fizičku kulturu i menadžment u sportu, Univerzitet Singidunum

 

           

  1. Aleksandar Mićić
  • Pomoćni trener u školi odbojke
  • Student četvrte godine Fakulteta za menadžement u sportu, Alfa BK Univerzitet

 

  1. Miodrag Nemec
  • Pomoćni trener u takmičarskim selekcijama i uređivač sajta